Ailem Birtanem Kompozisyon Yarışması

DersHocasi.Net

Takdir Teşekkür Hesaplama

4.Sınıf 5.Sınıf 6.Sınıf ~

7.Sınıf ~8.Sınıf~9.Sınıf~

10.Sınıf ~11.Sınıf ~12.Sınıf

yenii6.Sınıf Video Soru Çöz yenii7.Sınıf Video Soru Çöz yenii8.Sınıf Video Soru Çöz
Tüm konuların Tüm Sınıfların Çözümlü Testleri 1 Hafta Sonra Sitemizde Bulabileceksiniz... Takipte Kalın....

Ailem Birtanem Kompozisyon Yarışması

Dershocasi.Net Sitemize hoş geldiniz. Sitemiz Eğitim Kategorisinde Hizmet Vermekte Olup Her Türlü Güncel Bilgiyi Rahatlıkla Takip Edebilirsiniz. Sitemiz Siz Değerli Üyelerimize Bilgi vermek Bilgilerini Almak Konular Hakkında Detaylı Bilgi Sahibi Olaları İçin Açılmış Tamamıyla Ücretsiz Bir Portaldır. Ücretsiz olmasının sebebi sizlere kaliteli ve değerli bilgileri kaliteli olarak sunmaktır. Amacımız sizden para kazanmak değil sizden hayır duanızı almaktır. Sizden Sadece "ALLAH RAZI OLSUN" demeniz için Çalışıyoruz.. Sitemiz Hakkında yorumlar yapabilir ve öneriler sunabilirsiniz...

Ailem Birtanem Kompozisyon Yarışması

Ailem bir tanem kompozisyonu ile yarışmamıza katılan Dilara hanımın çok ama çok güzel kompozisyonu ile sizlere en güzel kompozisyonunu gönderiyoruz...

Her insanın çocukluğuna ait komik ve unutulmaz bir anısı vardır. Bu günler unutulmaz, çünkü çocukluk hayatta yalnızca bir defa geliyor, bu yüzden çocukluğu unutmak imkansızdır.
Benim çocukluğum mutlu geçti demek istiyorum, çünkü benim ailem her zaman yanımdaydı, annemle babam bütün sevinçleri paylaşıyorlardı. Bu benim için büyük bir sevinçti.
Çocukken benim başımdan çok gülünç ve komik olaylar geçiyordu. Şimdi bazen ailemle o komik Bir gün ben anneme: “Anneciğim, benim çocukluğumda başımdan nasıl komik olaylar geçti?” diye sordum. Annem bana: “Sen çocukken çok kurnaz, ama akıllı bir çocuktun.” dedikten sonra ben kendimi gülmemek için zor tuttum ve anneme “Anlatmak istemez misin anneciğim?” diye sordum. Sonra annem bana hepsini anlattı.
olayları hatırlıyoruz ve gülüşüyoruz.
Ben 7 yaşındayken her sabah babam işine gitmeden önce ben babama: “Bana 5 som ver, eğer vermezsen sen işe gitmiyorsun!”-diyordum. Bu yüzden babam bana her gün 5 som veriyordu, çünkü ben inatçı bir çocuktum bil Ayrıca, ben çocukken dondurmayı çok seviyordum, bu yüzden ben her gün anneme: “Bana dondurma al.” diye onu bıktırıyordum.
Bir günde 5 ya da 6 tane dondurma yiyordum, bu sebepten ben bir ay hastanede bile yattım. Bu olaydan sonra fazla dondurma yemek istemedim.
Bence büyün çocuklar oyuncakları seviyor. Ben de çocukken oyuncakları çok seviyordum, çünkü ben bebeklerle çok güzel oynuyordum ve onlarla konuşuyordum.

Her gün annem markete gitmek istiyordu, ama ben de istiyordum. Ben anneme “beni de markete götür” diye hiç demedim çünkü çok korkuyordum. Sonunda ben karar verdim ve sordum. Ama annem bana şart koştu: “Tamam benimle geliyorsun, ama hiçbir şey satın al demeyeceksin!” dedi. Ben: “Tamam anne!” dedim. Ben o zaman sevinçimden kabıma sağamıyordum. Ama ben evden çıktıktan sonra koşulu bozdum. Annem bana çok kızmadı, çünkü bu son oldu.
Ben şunu söylemek istiyorum ki; çocukluğumuzu hiç unutmamamız gerek, çünkü çocukluğumuzda en komik, harika, sevinç verici olaylar yaşadık, o zamana ait çok anımız var. Çocukluk gibisi yoktur. O dönem başkaydı, bir daha gelmeyecek. Acaba bu böyle değil mi…?

Kompozisyon Yazarı:

dilara ulusoy

0544******

s.d.ulu*****

Güvenliğiniz Açısından Özel Bilgileriniz Gizlenmiştir…

Benzer Konular

azim ile ilgili kompozisyon bulabilir misiniz?

azim ile ilgili kompozisyon bulabilir misiniz?

azim ile ilgili kompozisyon bulabilir misiniz? Azim Hakkında Kompozisyon Örneği Azim Konulu Kompozisyon Güne uyandık...

Vatan Sevgisi İle İlgili Kompozisyon Örnekleri

Vatan Sevgisi İle İlgili Kompozisyon Örnekleri

Vatan Sevgisi İle İlgili Kompozisyon Örnekleri Öyle bir sevgi ki, o sevgi tariflere sığmaz Her...

Kitap ile ilgili Kompozisyon Örnekleri

Kitap ile ilgili Kompozisyon Örnekleri

Kitap ile ilgili Kompozisyon Örnekleri Kitap en iyi dosttur.Sıkıldığımızda yanımızdaki tek dostumuz kitaptır. Hayat bir kitaptır.Kimisi...

Kitap Sevgisi ile ilgili Kompozisyon Örnekleri Yeni

Kitap Sevgisi ile ilgili Kompozisyon Örnekleri Yeni

Kitap Sevgisi ile ilgili Kompozisyon Örnekleri Kitap okumak çok önemli bir kavramdır Kitap okumanın bir...

İstiklal Marşı İle ilgili Kompozisyon Örnekleri

İstiklal Marşı İle ilgili Kompozisyon Örnekleri

İstiklal Marşı İle ilgili Kompozisyon Örnekleri Milli marşlar, hürriyet, özgürlük, kahramanlık ve coşkuları ifade eden...

Facebook İle Yorum Yapmaya Ne Dersin?

Facebook İle Yorum Yapmaya Ne Dersin?

59 Sorgu 0,466Site Haritası Site HaritasıReklam Gizlilik Politikası

Dershocasi.Net sitemizde illegal içeriklere yer verilmez. Sitemizde yer alan içeriklerle ilgili telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar bizlere iletişim adresinden ulaşabilirler. İlgili içerik gerekli görüldüğü takdirde en geç 24 saat içerisinde derhal kaldırılacaktır.

Yukarı