Mevsimlerle ile ilgili kompozisyon örnekleri

DersHocasi.Net

Takdir Teşekkür Hesaplama

4.Sınıf 5.Sınıf 6.Sınıf ~

7.Sınıf ~8.Sınıf~9.Sınıf~

10.Sınıf ~11.Sınıf ~12.Sınıf

yenii6.Sınıf Video Soru Çöz yenii7.Sınıf Video Soru Çöz yenii8.Sınıf Video Soru Çöz
Tüm konuların Tüm Sınıfların Çözümlü Testleri 1 Hafta Sonra Sitemizde Bulabileceksiniz... Takipte Kalın....

Mevsimlerle ile ilgili kompozisyon örnekleri

Dershocasi.Net Sitemize hoş geldiniz. Sitemiz Eğitim Kategorisinde Hizmet Vermekte Olup Her Türlü Güncel Bilgiyi Rahatlıkla Takip Edebilirsiniz. Sitemiz Siz Değerli Üyelerimize Bilgi vermek Bilgilerini Almak Konular Hakkında Detaylı Bilgi Sahibi Olaları İçin Açılmış Tamamıyla Ücretsiz Bir Portaldır. Ücretsiz olmasının sebebi sizlere kaliteli ve değerli bilgileri kaliteli olarak sunmaktır. Amacımız sizden para kazanmak değil sizden hayır duanızı almaktır. Sizden Sadece "ALLAH RAZI OLSUN" demeniz için Çalışıyoruz.. Sitemiz Hakkında yorumlar yapabilir ve öneriler sunabilirsiniz...
Ben Kırgızistan’da yaşıyorum. Kırgızistan’ın ilkimi karasal iklimdir. Dört mevsim var. Kış, ilkbahar, yaz ve sonbahar.
Kışın bütün ağaçlar yapraksız kalıyor, kar yağıyor insanlar kalın giyiniyorlar. Kışın insanlar dağa tırmanıyorlar ve kayak yapıyorlar. Kışın bir bayram var. 31 Aralıkta insanlar sofra hazırlıyor, birbirine hediye alıyor, birbirlerini kutluyorlar, çünkü 1 Ocakta yeni yıl başlıyor. Saat on ikide ailece havai fişek atıyorlar.
Mart, nisan, mayıs ayları ilkbahar mevsiminin aylarıdır. Bu mevsimde insanlar günlerini sokakta, parkta geçiriyorlar. Kuşlar da buraya geliyorlar. Martta Kırgızlarda Nevruz Bayramı var. Bu bayram milli bayramdır. Bu bayramda insanlar meydana, parklara gidiyor ve geziyorlar. Şarkıcılar konser veriyorlar. Aileler akrabalarıyla evde toplanıyor, sohbet ediyor ve iyi dilekler diliyorlar.
Yaz mevsimin ayları haziran, temmuz ve ağustos. Yazın aileler Issık göle gidiyorlar. Orada dinleniyorlar, gölde yüzüyorlar, güneşleniyorlar. Yazın insanlar ince giyiniyorlar, çünkü hava çok sıcak. 31 Ağustosta Kırgızların bağımsızlık Bayramı var. Cumhurbaşkanımız bizi kutluyor ve insanlar bu bayramı kutluyorlar. Sonbaharda hava ılık, sık sık yağmur yağıyor. Bazı insanlar yağmur yamasa da yanlarında şemsiye taşıyorlar.
Benim en sevdiğim mevsimler yaz ve sonbahar. Çünkü yazın çok vaktim var. Akşam arkadaşlarımla lokantalara gidiyorum. Hava saat onda kararıyor, bu yüzden sokaktan eve geç geliyorum. Yazın bir yerlere gidiyorum. Ailemle sanatoryumlara, göllere, ormanlara ve başka bölgelere gidiyorum. Ben sonbaharda doğdum, belki bu yüzden sonbaharı çok seviyorum. Sonbaharın havası yazın havasından daha güzel. Çünkü sıcak değil ve hava ılık.

Benzer Konular

azim ile ilgili kompozisyon bulabilir misiniz?

azim ile ilgili kompozisyon bulabilir misiniz?

azim ile ilgili kompozisyon bulabilir misiniz? Azim Hakkında Kompozisyon Örneği Azim Konulu Kompozisyon Güne uyandık...

Vatan Sevgisi İle İlgili Kompozisyon Örnekleri

Vatan Sevgisi İle İlgili Kompozisyon Örnekleri

Vatan Sevgisi İle İlgili Kompozisyon Örnekleri Öyle bir sevgi ki, o sevgi tariflere sığmaz Her...

Kitap ile ilgili Kompozisyon Örnekleri

Kitap ile ilgili Kompozisyon Örnekleri

Kitap ile ilgili Kompozisyon Örnekleri Kitap en iyi dosttur.Sıkıldığımızda yanımızdaki tek dostumuz kitaptır. Hayat bir kitaptır.Kimisi...

Kitap Sevgisi ile ilgili Kompozisyon Örnekleri Yeni

Kitap Sevgisi ile ilgili Kompozisyon Örnekleri Yeni

Kitap Sevgisi ile ilgili Kompozisyon Örnekleri Kitap okumak çok önemli bir kavramdır Kitap okumanın bir...

İstiklal Marşı İle ilgili Kompozisyon Örnekleri

İstiklal Marşı İle ilgili Kompozisyon Örnekleri

İstiklal Marşı İle ilgili Kompozisyon Örnekleri Milli marşlar, hürriyet, özgürlük, kahramanlık ve coşkuları ifade eden...

Facebook İle Yorum Yapmaya Ne Dersin?

Facebook İle Yorum Yapmaya Ne Dersin?

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. gizem diyor ki:

    aynen niye kötü kötü şeyler yaziyosun

  2. ........ diyor ki:

    niye kötü şeyler konusuyosun

  3. sanane diyor ki:

    mllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

59 Sorgu 0,788Site Haritası Site HaritasıReklam Gizlilik Politikası

Dershocasi.Net sitemizde illegal içeriklere yer verilmez. Sitemizde yer alan içeriklerle ilgili telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar bizlere iletişim adresinden ulaşabilirler. İlgili içerik gerekli görüldüğü takdirde en geç 24 saat içerisinde derhal kaldırılacaktır.

Yukarı